ALEVI

Jornada 112-Octubre
BLANCA SUBUR CF D-ODENA CE C
PATI SANT RAMON CLUB A-BASE OLERDOLA CE D
VILANOVA GELTRU CF E-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
RIBES CD D-MARTINENCA UE A
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-BASE TORRELLES CF A
IGUALADA CF H-LA GRANADA CF A
ATENEU IGUALADI SEF C-CUBELLES CF H
SITGES UE C-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
Jornada 2
ODENA CE C-SITGES UE C
BASE OLERDOLA CE D-BLANCA SUBUR CF D
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-PATI SANT RAMON CLUB A
MARTINENCA UE A-VILANOVA GELTRU CF E
BASE TORRELLES CF A-RIBES CD D
LA GRANADA CF A-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
CUBELLES CF H-IGUALADA CF H
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-ATENEU IGUALADI SEF C
Jornada 3
ODENA CE C-BASE OLERDOLA CE D
BLANCA SUBUR CF D-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
PATI SANT RAMON CLUB A-MARTINENCA UE A
VILANOVA GELTRU CF E-BASE TORRELLES CF A
RIBES CD D-LA GRANADA CF A
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-CUBELLES CF H
IGUALADA CF H-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
SITGES UE C-ATENEU IGUALADI SEF C
Jornada 4
BASE OLERDOLA CE D-SITGES UE C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-ODENA CE C
MARTINENCA UE A-BLANCA SUBUR CF D
BASE TORRELLES CF A-PATI SANT RAMON CLUB A
LA GRANADA CF A-VILANOVA GELTRU CF E
CUBELLES CF H-RIBES CD D
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
ATENEU IGUALADI SEF C-IGUALADA CF H
Jornada 5
BASE OLERDOLA CE D-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
ODENA CE C-MARTINENCA UE A
BLANCA SUBUR CF D-BASE TORRELLES CF A
PATI SANT RAMON CLUB A-LA GRANADA CF A
VILANOVA GELTRU CF E-CUBELLES CF H
RIBES CD D-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-ATENEU IGUALADI SEF C
SITGES UE C-IGUALADA CF H
Jornada 6
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-SITGES UE C
MARTINENCA UE A-BASE OLERDOLA CE D
BASE TORRELLES CF A-ODENA CE C
LA GRANADA CF A-BLANCA SUBUR CF D
CUBELLES CF H-PATI SANT RAMON CLUB A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-VILANOVA GELTRU CF E
ATENEU IGUALADI SEF C-RIBES CD D
IGUALADA CF H-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
Jornada 7
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-MARTINENCA UE A
BASE OLERDOLA CE D-BASE TORRELLES CF A
ODENA CE C-LA GRANADA CF A
BLANCA SUBUR CF D-CUBELLES CF H
PATI SANT RAMON CLUB A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
VILANOVA GELTRU CF E-ATENEU IGUALADI SEF C
RIBES CD D-IGUALADA CF H
SITGES UE C-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
Jornada 8
MARTINENCA UE A-SITGES UE C
BASE TORRELLES CF A-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
LA GRANADA CF A-BASE OLERDOLA CE D
CUBELLES CF H-ODENA CE C
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-BLANCA SUBUR CF D
ATENEU IGUALADI SEF C-PATI SANT RAMON CLUB A
IGUALADA CF H-VILANOVA GELTRU CF E
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-RIBES CD D
Jornada 9
MARTINENCA UE A-BASE TORRELLES CF A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-LA GRANADA CF A
BASE OLERDOLA CE D-CUBELLES CF H
ODENA CE C-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
BLANCA SUBUR CF D-ATENEU IGUALADI SEF C
PATI SANT RAMON CLUB A-IGUALADA CF H
VILANOVA GELTRU CF E-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
SITGES UE C-RIBES CD D
Jornada 10
BASE TORRELLES CF A-SITGES UE C
LA GRANADA CF A-MARTINENCA UE A
CUBELLES CF H-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-BASE OLERDOLA CE D
ATENEU IGUALADI SEF C-ODENA CE C
IGUALADA CF H-BLANCA SUBUR CF D
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-PATI SANT RAMON CLUB A
RIBES CD D-VILANOVA GELTRU CF E
Jornada 11
BASE TORRELLES CF A-LA GRANADA CF A
MARTINENCA UE A-CUBELLES CF H
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
BASE OLERDOLA CE D-ATENEU IGUALADI SEF C
ODENA CE C-IGUALADA CF H
BLANCA SUBUR CF D-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
PATI SANT RAMON CLUB A-RIBES CD D
SITGES UE C-VILANOVA GELTRU CF E
Jornada 12
LA GRANADA CF A-SITGES UE C
CUBELLES CF H-BASE TORRELLES CF A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-MARTINENCA UE A
ATENEU IGUALADI SEF C-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
IGUALADA CF H-BASE OLERDOLA CE D
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-ODENA CE C
RIBES CD D-BLANCA SUBUR CF D
VILANOVA GELTRU CF E-PATI SANT RAMON CLUB A
Jornada 13
LA GRANADA CF A-CUBELLES CF H
BASE TORRELLES CF A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
MARTINENCA UE A-ATENEU IGUALADI SEF C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-IGUALADA CF H
BASE OLERDOLA CE D-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
ODENA CE C-RIBES CD D
BLANCA SUBUR CF D-VILANOVA GELTRU CF E
SITGES UE C-PATI SANT RAMON CLUB A
Jornada 14
SITGES UE C-CUBELLES CF H
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-LA GRANADA CF A
ATENEU IGUALADI SEF C-BASE TORRELLES CF A
IGUALADA CF H-MARTINENCA UE A
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
RIBES CD D-BASE OLERDOLA CE D
VILANOVA GELTRU CF E-ODENA CE C
PATI SANT RAMON CLUB A-BLANCA SUBUR CF D
Jornada 15
CUBELLES CF H-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
LA GRANADA CF A-ATENEU IGUALADI SEF C
BASE TORRELLES CF A-IGUALADA CF H
MARTINENCA UE A-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-RIBES CD D
BASE OLERDOLA CE D-VILANOVA GELTRU CF E
ODENA CE C-PATI SANT RAMON CLUB A
BLANCA SUBUR CF D-SITGES UE C
Jornada 16
ODENA CE C-BLANCA SUBUR CF D
BASE OLERDOLA CE D-PATI SANT RAMON CLUB A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-VILANOVA GELTRU CF E
MARTINENCA UE A-RIBES CD D
BASE TORRELLES CF A-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
LA GRANADA CF A-IGUALADA CF H
CUBELLES CF H-ATENEU IGUALADI SEF C
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-SITGES UE C
Jornada 17
SITGES UE C-ODENA CE C
BLANCA SUBUR CF D-BASE OLERDOLA CE D
PATI SANT RAMON CLUB A-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
VILANOVA GELTRU CF E-MARTINENCA UE A
RIBES CD D-BASE TORRELLES CF A
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-LA GRANADA CF A
IGUALADA CF H-CUBELLES CF H
ATENEU IGUALADI SEF C-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
Jornada 18
BASE OLERDOLA CE D-ODENA CE C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-BLANCA SUBUR CF D
MARTINENCA UE A-PATI SANT RAMON CLUB A
BASE TORRELLES CF A-VILANOVA GELTRU CF E
LA GRANADA CF A-RIBES CD D
CUBELLES CF H-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-IGUALADA CF H
ATENEU IGUALADI SEF C-SITGES UE C
Jornada 19
SITGES UE C-BASE OLERDOLA CE D
ODENA CE C-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
BLANCA SUBUR CF D-MARTINENCA UE A
PATI SANT RAMON CLUB A-BASE TORRELLES CF A
VILANOVA GELTRU CF E-LA GRANADA CF A
RIBES CD D-CUBELLES CF H
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
IGUALADA CF H-ATENEU IGUALADI SEF C
Jornada 20
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-BASE OLERDOLA CE D
MARTINENCA UE A-ODENA CE C
BASE TORRELLES CF A-BLANCA SUBUR CF D
LA GRANADA CF A-PATI SANT RAMON CLUB A
CUBELLES CF H-VILANOVA GELTRU CF E
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-RIBES CD D
ATENEU IGUALADI SEF C-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
IGUALADA CF H-SITGES UE C
Jornada 21
SITGES UE C-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
BASE OLERDOLA CE D-MARTINENCA UE A
ODENA CE C-BASE TORRELLES CF A
BLANCA SUBUR CF D-LA GRANADA CF A
PATI SANT RAMON CLUB A-CUBELLES CF H
VILANOVA GELTRU CF E-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
RIBES CD D-ATENEU IGUALADI SEF C
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-IGUALADA CF H
Jornada 22
MARTINENCA UE A-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
BASE TORRELLES CF A-BASE OLERDOLA CE D
LA GRANADA CF A-ODENA CE C
CUBELLES CF H-BLANCA SUBUR CF D
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-PATI SANT RAMON CLUB A
ATENEU IGUALADI SEF C-VILANOVA GELTRU CF E
IGUALADA CF H-RIBES CD D
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-SITGES UE C
Jornada 23
SITGES UE C-MARTINENCA UE A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-BASE TORRELLES CF A
BASE OLERDOLA CE D-LA GRANADA CF A
ODENA CE C-CUBELLES CF H
BLANCA SUBUR CF D-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
PATI SANT RAMON CLUB A-ATENEU IGUALADI SEF C
VILANOVA GELTRU CF E-IGUALADA CF H
RIBES CD D-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
Jornada 24
BASE TORRELLES CF A-MARTINENCA UE A
LA GRANADA CF A-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
CUBELLES CF H-BASE OLERDOLA CE D
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-ODENA CE C
ATENEU IGUALADI SEF C-BLANCA SUBUR CF D
IGUALADA CF H-PATI SANT RAMON CLUB A
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-VILANOVA GELTRU CF E
RIBES CD D-SITGES UE C
Jornada 25
SITGES UE C-BASE TORRELLES CF A
MARTINENCA UE A-LA GRANADA CF A
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-CUBELLES CF H
BASE OLERDOLA CE D-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
ODENA CE C-ATENEU IGUALADI SEF C
BLANCA SUBUR CF D-IGUALADA CF H
PATI SANT RAMON CLUB A-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
VILANOVA GELTRU CF E-RIBES CD D
Jornada 26
LA GRANADA CF A-BASE TORRELLES CF A
CUBELLES CF H-MARTINENCA UE A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
ATENEU IGUALADI SEF C-BASE OLERDOLA CE D
IGUALADA CF H-ODENA CE C
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-BLANCA SUBUR CF D
RIBES CD D-PATI SANT RAMON CLUB A
VILANOVA GELTRU CF E-SITGES UE C
Jornada 27
SITGES UE C-LA GRANADA CF A
BASE TORRELLES CF A-CUBELLES CF H
MARTINENCA UE A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-ATENEU IGUALADI SEF C
BASE OLERDOLA CE D-IGUALADA CF H
ODENA CE C-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
BLANCA SUBUR CF D-RIBES CD D
PATI SANT RAMON CLUB A-VILANOVA GELTRU CF E
Jornada 28
CUBELLES CF H-LA GRANADA CF A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-BASE TORRELLES CF A
ATENEU IGUALADI SEF C-MARTINENCA UE A
IGUALADA CF H-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-BASE OLERDOLA CE D
RIBES CD D-ODENA CE C
VILANOVA GELTRU CF E-BLANCA SUBUR CF D
PATI SANT RAMON CLUB A-SITGES UE C
Jornada 29
CUBELLES CF H-SITGES UE C
LA GRANADA CF A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C
BASE TORRELLES CF A-ATENEU IGUALADI SEF C
MARTINENCA UE A-IGUALADA CF H
MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A-Pª JOVE DE LES ROQUETES C
BASE OLERDOLA CE D-RIBES CD D
ODENA CE C-VILANOVA GELTRU CF E
BLANCA SUBUR CF D-PATI SANT RAMON CLUB A
Jornada 30
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE C-CUBELLES CF H
ATENEU IGUALADI SEF C-LA GRANADA CF A
IGUALADA CF H-BASE TORRELLES CF A
Pª JOVE DE LES ROQUETES C-MARTINENCA UE A
RIBES CD D-MONTAGUT ASSOCIACIÓ CULTURAL A
VILANOVA GELTRU CF E-BASE OLERDOLA CE D
PATI SANT RAMON CLUB A-ODENA CE C
SITGES UE C-BLANCA SUBUR CF D

Sponsors

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració