CADET

Jornada 112-Octubre
RIUDEBITLLES CD A-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
RIBES CD B-MARTINENCA UE A
LA GRANADA CF A-MAS CATARRO CFB B
BLANCA SUBUR CF B-VILANOVA GELTRU CF C
BASE OLERDOLA CE A-CUBELLES CF A
SANT SADURNI UE B-SITGES UE B
Jornada 2
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-SANT SADURNI UE B
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-RIUDEBITLLES CD A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
MARTINENCA UE A-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
MAS CATARRO CFB B-RIBES CD B
VILANOVA GELTRU CF C-LA GRANADA CF A
CUBELLES CF A-BLANCA SUBUR CF B
SITGES UE B-BASE OLERDOLA CE A
Jornada 3
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
RIUDEBITLLES CD A-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-MARTINENCA UE A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-MAS CATARRO CFB B
RIBES CD B-VILANOVA GELTRU CF C
LA GRANADA CF A-CUBELLES CF A
BLANCA SUBUR CF B-SITGES UE B
SANT SADURNI UE B-BASE OLERDOLA CE A
Jornada 4
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-SANT SADURNI UE B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MARTINENCA UE A-RIUDEBITLLES CD A
MAS CATARRO CFB B-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
VILANOVA GELTRU CF C-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
CUBELLES CF A-RIBES CD B
SITGES UE B-LA GRANADA CF A
BASE OLERDOLA CE A-BLANCA SUBUR CF B
Jornada 5
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-MARTINENCA UE A
RIUDEBITLLES CD A-MAS CATARRO CFB B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-VILANOVA GELTRU CF C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-CUBELLES CF A
RIBES CD B-SITGES UE B
LA GRANADA CF A-BASE OLERDOLA CE A
SANT SADURNI UE B-BLANCA SUBUR CF B
Jornada 6
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-SANT SADURNI UE B
MARTINENCA UE A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
MAS CATARRO CFB B-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
VILANOVA GELTRU CF C-RIUDEBITLLES CD A
CUBELLES CF A-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SITGES UE B-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
BASE OLERDOLA CE A-RIBES CD B
BLANCA SUBUR CF B-LA GRANADA CF A
Jornada 7
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-MARTINENCA UE A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-MAS CATARRO CFB B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-VILANOVA GELTRU CF C
RIUDEBITLLES CD A-CUBELLES CF A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-SITGES UE B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-BASE OLERDOLA CE A
RIBES CD B-BLANCA SUBUR CF B
SANT SADURNI UE B-LA GRANADA CF A
Jornada 8
MARTINENCA UE A-SANT SADURNI UE B
MAS CATARRO CFB B-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
VILANOVA GELTRU CF C-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
CUBELLES CF A-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SITGES UE B-RIUDEBITLLES CD A
BASE OLERDOLA CE A-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BLANCA SUBUR CF B-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
LA GRANADA CF A-RIBES CD B
Jornada 9
MARTINENCA UE A-MAS CATARRO CFB B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-VILANOVA GELTRU CF C
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-CUBELLES CF A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-SITGES UE B
RIUDEBITLLES CD A-BASE OLERDOLA CE A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-BLANCA SUBUR CF B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-LA GRANADA CF A
SANT SADURNI UE B-RIBES CD B
Jornada 10
MAS CATARRO CFB B-SANT SADURNI UE B
VILANOVA GELTRU CF C-MARTINENCA UE A
CUBELLES CF A-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
SITGES UE B-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
BASE OLERDOLA CE A-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BLANCA SUBUR CF B-RIUDEBITLLES CD A
LA GRANADA CF A-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
RIBES CD B-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
Jornada 11
MAS CATARRO CFB B-VILANOVA GELTRU CF C
MARTINENCA UE A-CUBELLES CF A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-SITGES UE B
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-BASE OLERDOLA CE A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-BLANCA SUBUR CF B
RIUDEBITLLES CD A-LA GRANADA CF A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-RIBES CD B
SANT SADURNI UE B-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
Jornada 12
VILANOVA GELTRU CF C-SANT SADURNI UE B
CUBELLES CF A-MAS CATARRO CFB B
SITGES UE B-MARTINENCA UE A
BASE OLERDOLA CE A-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
BLANCA SUBUR CF B-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
LA GRANADA CF A-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
RIBES CD B-RIUDEBITLLES CD A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 13
VILANOVA GELTRU CF C-CUBELLES CF A
MAS CATARRO CFB B-SITGES UE B
MARTINENCA UE A-BASE OLERDOLA CE A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-BLANCA SUBUR CF B
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-LA GRANADA CF A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-RIBES CD B
RIUDEBITLLES CD A-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
SANT SADURNI UE B-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 14
SANT SADURNI UE B-CUBELLES CF A
SITGES UE B-VILANOVA GELTRU CF C
BASE OLERDOLA CE A-MAS CATARRO CFB B
BLANCA SUBUR CF B-MARTINENCA UE A
LA GRANADA CF A-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
RIBES CD B-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-RIUDEBITLLES CD A
Jornada 15
CUBELLES CF A-SITGES UE B
VILANOVA GELTRU CF C-BASE OLERDOLA CE A
MAS CATARRO CFB B-BLANCA SUBUR CF B
MARTINENCA UE A-LA GRANADA CF A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-RIBES CD B
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
RIUDEBITLLES CD A-SANT SADURNI UE B
Jornada 16
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-RIUDEBITLLES CD A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
MARTINENCA UE A-RIBES CD B
MAS CATARRO CFB B-LA GRANADA CF A
VILANOVA GELTRU CF C-BLANCA SUBUR CF B
CUBELLES CF A-BASE OLERDOLA CE A
SITGES UE B-SANT SADURNI UE B
Jornada 17
SANT SADURNI UE B-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
RIUDEBITLLES CD A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-MARTINENCA UE A
RIBES CD B-MAS CATARRO CFB B
LA GRANADA CF A-VILANOVA GELTRU CF C
BLANCA SUBUR CF B-CUBELLES CF A
BASE OLERDOLA CE A-SITGES UE B
Jornada 18
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-RIUDEBITLLES CD A
MARTINENCA UE A-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
MAS CATARRO CFB B-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
VILANOVA GELTRU CF C-RIBES CD B
CUBELLES CF A-LA GRANADA CF A
SITGES UE B-BLANCA SUBUR CF B
BASE OLERDOLA CE A-SANT SADURNI UE B
Jornada 19
SANT SADURNI UE B-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
RIUDEBITLLES CD A-MARTINENCA UE A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-MAS CATARRO CFB B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-VILANOVA GELTRU CF C
RIBES CD B-CUBELLES CF A
LA GRANADA CF A-SITGES UE B
BLANCA SUBUR CF B-BASE OLERDOLA CE A
Jornada 20
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
MARTINENCA UE A-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MAS CATARRO CFB B-RIUDEBITLLES CD A
VILANOVA GELTRU CF C-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CUBELLES CF A-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
SITGES UE B-RIBES CD B
BASE OLERDOLA CE A-LA GRANADA CF A
BLANCA SUBUR CF B-SANT SADURNI UE B
Jornada 21
SANT SADURNI UE B-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-MARTINENCA UE A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-MAS CATARRO CFB B
RIUDEBITLLES CD A-VILANOVA GELTRU CF C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-CUBELLES CF A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-SITGES UE B
RIBES CD B-BASE OLERDOLA CE A
LA GRANADA CF A-BLANCA SUBUR CF B
Jornada 22
MARTINENCA UE A-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
MAS CATARRO CFB B-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
VILANOVA GELTRU CF C-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CUBELLES CF A-RIUDEBITLLES CD A
SITGES UE B-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BASE OLERDOLA CE A-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
BLANCA SUBUR CF B-RIBES CD B
LA GRANADA CF A-SANT SADURNI UE B
Jornada 23
SANT SADURNI UE B-MARTINENCA UE A
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-MAS CATARRO CFB B
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-VILANOVA GELTRU CF C
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-CUBELLES CF A
RIUDEBITLLES CD A-SITGES UE B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-BASE OLERDOLA CE A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-BLANCA SUBUR CF B
RIBES CD B-LA GRANADA CF A
Jornada 24
MAS CATARRO CFB B-MARTINENCA UE A
VILANOVA GELTRU CF C-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
CUBELLES CF A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
SITGES UE B-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BASE OLERDOLA CE A-RIUDEBITLLES CD A
BLANCA SUBUR CF B-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LA GRANADA CF A-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
RIBES CD B-SANT SADURNI UE B
Jornada 25
SANT SADURNI UE B-MAS CATARRO CFB B
MARTINENCA UE A-VILANOVA GELTRU CF C
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-CUBELLES CF A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-SITGES UE B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-BASE OLERDOLA CE A
RIUDEBITLLES CD A-BLANCA SUBUR CF B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-LA GRANADA CF A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-RIBES CD B
Jornada 26
VILANOVA GELTRU CF C-MAS CATARRO CFB B
CUBELLES CF A-MARTINENCA UE A
SITGES UE B-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
BASE OLERDOLA CE A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
BLANCA SUBUR CF B-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LA GRANADA CF A-RIUDEBITLLES CD A
RIBES CD B-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-SANT SADURNI UE B
Jornada 27
SANT SADURNI UE B-VILANOVA GELTRU CF C
MAS CATARRO CFB B-CUBELLES CF A
MARTINENCA UE A-SITGES UE B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-BASE OLERDOLA CE A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-BLANCA SUBUR CF B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-LA GRANADA CF A
RIUDEBITLLES CD A-RIBES CD B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
Jornada 28
CUBELLES CF A-VILANOVA GELTRU CF C
SITGES UE B-MAS CATARRO CFB B
BASE OLERDOLA CE A-MARTINENCA UE A
BLANCA SUBUR CF B-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
LA GRANADA CF A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
RIBES CD B-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-RIUDEBITLLES CD A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-SANT SADURNI UE B
Jornada 29
CUBELLES CF A-SANT SADURNI UE B
VILANOVA GELTRU CF C-SITGES UE B
MAS CATARRO CFB B-BASE OLERDOLA CE A
MARTINENCA UE A-BLANCA SUBUR CF B
PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A-LA GRANADA CF A
BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A-RIBES CD B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A-SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A
RIUDEBITLLES CD A-SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 30
SITGES UE B-CUBELLES CF A
BASE OLERDOLA CE A-VILANOVA GELTRU CF C
BLANCA SUBUR CF B-MAS CATARRO CFB B
LA GRANADA CF A-MARTINENCA UE A
RIBES CD B-PENEDES -ESPIRALL CLUB DE FUTBOL A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP A-BASE VILANOVA LA GELTRU FPUE A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A-Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SANT SADURNI UE B-RIUDEBITLLES CD A

Sponsors

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarRefusar